Foto-uitje Delft – architectuur- en straatfotografie


Deelnemers waren Dirk-Jan, Jules, Harm, Jacco en Peter.


Locatie was deze keer Delft en het onderwerp: architectuur- en straatfotografie in de trant van Stephen Shore.

Het foto-uitje naar Delft heeft plaatsgevonden op zaterdag 5 Februari. Het uitje was oorspronkelijk gepland op zondag, maar omdat de weersvoorspellingen voor zondag slecht waren, hebben we het uitje verplaatst naar zaterdag.

Stephen Shore fotografeert gebouwen vanuit een schuin standpunt met gebruik van licht en schaduw en straatmeubilair en/of mensen in het beeld.


We hadden om 9.30 uur afgesproken op het NS station Delft. Het was koud, maar gelukkig scheen de zon. Vanaf het station zijn we al fotograferend gaan lopen naar het stadhuis en de nieuwe kerk op de Markt. Vervolgens langs de zaterdagmarkt naar de Beestenmarkt. Op de Beestenmarkt hebben we onszelf bij café Kobus Kuch getrakteerd op koffie met appeltaart. Daarna zijn we door de binnenstad naar de Nieuwe plantage gelopen


Het was een heel leuke, leerzame en gezellige ochtend

Peter de Pont